Yueqing Richuang Otomasyon Ekipmanları Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

1 2 3
Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Schneider Siemens ABB Hasta Fluke
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 2,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 50% - 60%
Yueqing Richuang Otomasyon Equipment Co, Ltd 2011 yılında, endüstriyel parça ve ekipman kaynak uzmanı olarak pozisyon kurdu. İş modelimiz, üreticilere, son kullanıcılara ve satıcıya Bakım, Onarım ve İşletme mallarını sipariş etmek için uyarlanmıştır.

Programlanabilir Mantık Denetleyicileri (PLC), Düşük Voltaj Kontrol ve Dağıtım ürünleri, Endüstriyel test ekipmanları, frekans İnvertörler, Servo sistemi, Sofeware vb. İçeren iyi bilinen otomasyon ürünlerinin dağıtımı ve satışı konusunda uzmanız . Markalarımız Schneider , Siemens, ABB, Hasta, Mitsubishi, Omron, IFM, Fluke ve diğer birçok Otomasyon Ekipmanı fabrikaları ve tedarikçileri.

 

Bir şirketler grubu olarak, bilgelik, bireysel ürün çözümü sağlamaya çalışıyoruz. Tüm ürünlerimizden tamamen sorumluyuz. Satış öncesi hizmete odaklanın, danışın, kalite güvencesini, müşteri yararına eğitim temelini sağlayın ve tatmin olun. Bol stok ve ihracat tecrübesi ile, sorgulama listenizi almak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri
Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

Faks: 86-577-61678308

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin